Polska Kokarda Narodowa błędnie nazywana kotylionem to znak narodowej tożsamości, dlatego należy nosić ją na sercu. Zgodnie z heraldycznym znaczeniem barw, kokarda odwzorowuje godło Królestwa Polskiego: białego orła na czerwonym polu.

Kokarda Narodowa i biało-czerwone kotyliony polskie to produkty, które stanowią wizytówkę naszej firmy. Wykonujemy je ręcznie z dużą starannością i dbałością o szczegóły. W swojej ofercie posiadamy również kotyliony z flagami miast i regionów Polski np. kotylion z flagą Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Katowic, kotylion Zagłębia Dąbrowskiego, Górnego Śląska czy Kaszub. Mamy również kotyliony w barwach Unii Europejskiej oraz z flagą Państw Unii Europejskiej i innych Państw świata, np. kotylion amerykański, brytyjski, ukraiński. W ofercie znajdują się również kotyliony Papieskie i Maryjne, a nawet Górnicze.

Mamy również propozycję dla dzieciaków – Odznakę Wzorowego Przedszkolaka i Odznakę Wzorowego Ucznia. Dla dzieci idących do Pierwszej Komunii Świętej powstały kotyliony komunijne. Dla przyszłych mam stworzyliśmy kotyliony Będę Mamą.
Na życzenie Klienta wykonujemy zaprojektowany przez niego kotylion.

Filter