Flagi ze sklepu Aspol z dostawą

Każdy Polak, który utożsamia się ze swoim krajem i w szczególny sposób chce uczcić państwowe święta, jako obowiązek traktuje wyeksponowanie biało-czerwonej flagi polskiej. Okazji do tego jest sporo – w dniach, takich jak Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej, Narodowy Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego, Święto Wojska Polskiego, Narodowe Święto Niepodległości czy inne, warto pomyśleć o tym, jak ważna jest dla nas nasza Ojczyzna i jak można oddać jej cześć.

Aby zagwarantować każdemu Polakowi łatwy dostęp do eksponowania Symboli Narodowych, firma Aspol w swoim sklepie internetowym posiada różnego rodzaju flagi Polski (i nie tylko), które można w prosty sposób zamówić bezpośrednio z dostawą do domu.

Sklep Aspol oferuje przede wszystkim flagi Polski, które wykonane zostały z dobrej jakości materiału flagowego, tj. z poliestru. Boki chorągwi obszyte są szwem, a z boku wykonany został tunel, w którym zamocować można drzewiec o średnicy 22cm. Ten element, wykonany z drzewa sosnowego o długości 150cm, zakupić można również na stronie sklepu (www.okolicznosciowe.com.pl).

Flaga Polski w sklepie sprzedawana jest w trzech różnych rozmiarach:

– flaga 60cm x 90cm – https://okolicznosciowe.com.pl/produkt/flaga-polski-o-wymiarach-90cm-x-60cm/

– flaga 70cm x 112cm – https://okolicznosciowe.com.pl/produkt/flaga-polski-o-wymiarach-70cm-x-112cm/

– flaga 90cm x 150cm – https://okolicznosciowe.com.pl/produkt/flaga-polski-o-wymiarach-150cm-x-90cm/

Oprócz biało-czerwonej tkaniny, na stronie sklepu znaleźć można inne akcesoria w narodowych barwach, jak np. kotyliony i kokardki, chorągiewki, szarfy i opaski, flagi w taśmie, przypinki itp.

Sklep Aspol w swoim asortymencie posiada również flagi innych państw, np. flagę USA. Wykonana została z takiego samego, dobrego jakościowo poliestru. Flaga USA posiada także boczne obszycia oraz tunel na drzewiec, co sprawia, że jest ona gotowa do wywieszenia. Na stronie internetowej znaleźć ją można w najpopularniejszym rozmiarze – 70cm x 115cm (https://okolicznosciowe.com.pl/produkt/flaga-stanow-zjednoczonych-flaga-usa-o-wymiarach-70cm-x-115cm/).

Wszystkie flagi oferowane przez sklep Aspol wykonane zostały z materiału, który pozwala na szybkie i bezproblemowe czyszczenie oraz prasowanie. Jest to niezwykle ważne, gdyż często flagi wywieszane na zewnątrz ulegają zabrudzeniom. Łatwość ich odświeżenia sprawia, że flag nie trzeba wymieniać i mogą one służyć na wiele okazji.
Sklep swoje paczki wysyła kurierem, co zapewnia szybki i bezpieczny transport. Przesyłki realizowane są także poza granicę Polski.

Udostępnij ten post