flaga polski

Zastanawiasz się, gdzie kupić flagę? Sprawdź dostępne możliwości.

Flaga Polski to jeden z najważniejszych symboli narodowych, stanowiących znak rozpoznawczy naszego państwa. Biało-czerwone barwy przedstawione na tkaninie wywieszać możemy przy okazji różnych świąt, np. w Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej, na Międzynarodowe Święto Pracy, Święto Narodowe 3 Maja, Narodowe Święto Niepodległości itp. Coraz więcej Polaków decyduje się w ten sposób podkreślić znaczenie uroczystości, świąt czy innych wydarzeń. Często jednak pojawiają się dylematy gdzie można zakupić flagę, która odpowiadała będzie naszym oczekiwaniom.

Zazwyczaj sklepy (zwłaszcza stacjonarnie) oferują flagi, które są w jednym rozmiarze i niekoniecznie odpowiadają preferencjom czy możliwościom danej osoby. Nierzadko zmuszeni jesteśmy, by rodzaj flagi dopasować do aktualnych warunków, jakie posiadamy – np. wielkość powierzchni czy ilość wolnego miejsca, w którym chcemy umiejscowić naszą flagę. Bardzo duży wybór w tym zakresie oferuje internetowy sklep Aspol (www.okolicznosciowe.com.pl), który w swoim asortymencie posiada różne rozmiary dobrej jakości flag. Pod hasłami gdzie kupić flagę, gdzie kupić flagę polski, flaga polski gdzie kupić odnajdą Państwo najistotniejsze informacje o dostępnej ofercie.

Dostępne na stronie, biało-czerwone flagi Polski wykonane są z poliestru oraz szyte z jednego kawałka materiału. Zapewnia to estetyczny wygląd i brak nieprofesjonalnych przeszyć między kolorami. Brzegi produktu obszyte zostały pojedynczym szwem, a z boku flagi wykonano tunel na drzewiec o średnicy 22 cm. Element ten wykonany z drewna sosnowego o długości 150 cm można od razu zakupić także na stronie sklepu.

Firma Aspol ma w ofercie flagę Polski dostępną w trzech rozmiarach:

– flaga 60cm x 90cm – https://okolicznosciowe.com.pl/produkt/flaga-polski-o-wymiarach-90cm-x-60cm/

– flaga 70cm x 112cm (najczęściej wybierana i najbardziej polecana) – https://okolicznosciowe.com.pl/produkt/flaga-polski-o-wymiarach-70cm-x-112cm/

– flaga 90cm x 150cm – https://okolicznosciowe.com.pl/produkt/flaga-polski-o-wymiarach-150cm-x-90cm/

Sklep Aspol w swoim asortymencie posiada także flagi innych państw, w tym również np. charakterystyczną, czerwono-białą z białymi gwiazdkami na granatowym polu, czyli flagę USA. Podobnie jak flaga Polski, ta wykonana została z dobrej jakości, typowego materiału flagowego (tj. z poliestru). Starannie obszyte brzegi i tunel na drzewiec sprawiają, że jest ona gotowa do wywieszenia.

Flagę USA znajdziemy w najpopularniejszym wymiarze – 70cm x 115 cm – https://okolicznosciowe.com.pl/produkt/flaga-stanow-zjednoczonych-flaga-usa-o-wymiarach-70cm-x-115cm/.

Wszystkie flagi wykonane są z dobrej jakości materiału, co pozwala na łatwe, szybkie i bezproblemowe odświeżenie oraz wyprasowanie flagi.

Udostępnij ten post