flaga polski

Flaga Polski

Ten ważny symbol narodowy to coś więcej niż dwa przypadkowe kolory. Obecna wersja flagi narodowej została ustanowiona w 1980 r. Obowiązującą wersją flagi jest także wariant z godłem, które powinno być umieszczone na środku białego pasa. Kolory flagi Polski to oficjalne barwy Rzeczypospolitej Polskiej. W jej wyglądzie ważna jest kolejność kolorów, oraz proporcje prostokąta. Górny pas reprezentuje polskiego orła, a dolny tarczę herbową. Biały reprezentuje czystość i niepokalanie, a czerwony odwagę i waleczność. Jest to więc nawiązanie do religijnej i rycerskiej historii Polski. Flaga Polski zmieniała się przez lata, lecz te dwa kolory zawsze były jej częścią.

Państwowa flaga Polski to przede wszystkim oficjalny znak, który symbolizuje suwerenność państwową i narodową. Flagę Polski mogą używać wszelkie instytucje państwowe, a także instytucje prywatne oraz obywatele. W Polsce obchodzi się święto flagi państwowej, które przypada na 2 maja, czyli dzień przed świętem konstytucji.

Flagi sklep

W ofercie naszego sklepu z flagami znajdują się liczne flagi polskiego producenta. W sklepie znajdują się także flagi narodowe innych państw, a także flagi religijne. Producent flag, który dostarcza je do naszego sklepu dokłada wszelkich starań, aby były to produkty najwyższej jakości. Flagi narodowe wykonane są z poliestru, który dobrze znosi rozmaite warunki pogodowe i jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Polskie flagi dzielą się na takie, które zrobione są bez przeszycia pomiędzy kolorami, co zapewnia jednolity wygląd oraz z estetycznym, ukrytym przeszyciem. Brzegi obszyte są szwem, aby stworzyć piękne wykończenie i zapewnić, że materiał będzie zabezpieczony przed strzępieniem się.

Nasz sklep z flagami dba o każdy szczegół, dlatego oferujemy flagi Polski starannie złożone i zapakowane. Wysoka jakość materiału zapewniana przez producenta polskich flag umożliwia szybkie i łatwe odświeżenie wyglądu flagi narodowej po jej rozpakowaniu z folii. Rozumiemy rangę i wagę tego polskiego symbolu, dlatego pakujemy flagi narodowe w stosowny sposób.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie flagi znajdziesz tutaj: https://okolicznosciowe.com.pl/kategoria-produktu/flagi/

Flaga Polski cena

Ceny polskich flag w naszym sklepie wahają się od 5 do 50 zł, w zależności od wielkości i rodzaju wykorzystywanego materiału. Cena flagi Polski obejmuje jedynie samą flagę. Posiada ona tunel na drzewiec, który należy kupić osobno. Uchwyty do flagi także nie wchodzą w skład zestawu, jednakże nasz sklep z flagami polskimi oferuje niezwykle atrakcyjne ceny, konkurencyjne na polskim rynku.

Uchwyty do flagi pozwalają zamontować flagę narodową na fasadzie budynku lub w dowolnym wnętrzu. Drzewce wykonane są z wysokiej jakości drewna sosnowego, które jest wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Producent flag i akcesoriów dba o najwyższą jakość wszystkich dostarczanych materiałów i produktów, aby zapewnić zadowolenie naszych klientów. Opinie z naszego sklepu mówią same za siebie: sprzedawane przez nas flagi Polski są jedne z najchętniej kupowanych w kraju.

Zachęcamy do kupna flagi narodowej, jako symbolu patriotyzmu i przynależności do kraju, a także jako sposób wdzięczności i szacunku do historii kraju i trudu naszych przodków. Pamiętajmy, że Polska nie zawsze wyglądała tak, jak dziś. Wieszając Polską flagę, upamiętniamy minione pokolenia i stajemy się namacalną częścią polskiej kultury i tradycji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty w naszym sklepie z flagami, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt. Pracownicy sklepu zawsze chętnie służą pomocą.

Udostępnij ten post