Kotyliony na baby shower

Słowo “kotylion” pochodzi od francuskiego wyrażenia “cotillon”, oznaczającego zabawę taneczną, w której trakcie uczestnicy mają przypięte do piersi ozdobne odznaki. Tradycja noszenia kotylionów jest bardzo stara i wywodzi się właśnie z Francji. Kotyliony sprawdzają się jako doskonały dodatek do każdej imprezy. Bohaterowie uroczystości, bez względu na jej charakter, powinni zostać obdarowani taką przypinką, aby poczuć się wyjątkowo. Kotyliony to świetna pamiątka, która przywołuje wspomnienia z tego wydarzenia. Pozostają one w pamięci na bardzo długi czas. Na rynku dostępne są oryginalne, indywidualnie spersonalizowane odznaki i przypinki na każdą okazję. Idealnie wprowadzają podniosły, zabawny lub wyjątkowy akcent dla każdej uroczystości. Dodatkowo mogą stanowić doskonały prezent dla gości uczestniczących w imprezie.

Dekoracje na baby shower

Oczekiwanie na narodziny upragnionego maleństwa wydaje się nie mieć końca, szczególnie pod koniec ciąży. Baby shower to znakomita okazja dla przyszłej mamy do spotkania z przyjaciółkami, ale jednocześnie stanowi odzwierciedlenie ekscytacji i wielkiej radości. Baby shower to specjalna impreza dla ciężarnej, podczas której otrzymuje masę prezentów i ciekawych pamiątek. Dzięki temu może uzupełnić niezbędne elementy wyprawki niemowlęcej. Organizacja każdej imprezy, w tym i baby shower, uatrakcyjniają rozmaite gadżety i dekoracje. Kotylion będzie idealnym dodatkiem do stroju przyszłej mamy podczas baby shower. Przypinki w postaci kotyliona wyglądają wspaniale i doskonale podkreślają charakter organizowanego przyjęcia.

Kotyliony na baby shower w sklepie ASPOL

Sklep internetowy ASPOL specjalizuje się w sprzedaży kokard, kotylionów oraz flag. Szeroka gama produktów obejmuje gadżety narodowe, zagraniczne oraz dekoracje na każdą okazję i uroczystość. Asortyment sklepu internetowego zawiera kotyliony na baby shower, dostępne w trzech różnych kolorach – kotylion błękitnykotylion różowy i kotylion biały. Jak wiadomo, barwy odnoszą się do płci oczekiwanego dziecka, a neutralny kotylion biały będzie idealny w przypadku, kiedy rodzice nie znają płci dziecka. Serce kotyliona stanowi przypinka o średnicy 56 mm, zawierająca napis “Będę mamą”. Kotyliony wykonane zostały z wysokiej jakości atłasowych tasiemek, a agrafka jest przymocowana do przypinki. Tasiemki na końcach każdego kotyliona zgrzewane są na gorąco, co zapobiega ich strzępieniu. Warto podkreślić, że kotyliony, oferowane przez firmę ASPOL, produkowane są w Polsce. Wszystkie produkty tej firmy wykonywane są z ogromną starannością przy jednoczesnej dbałości o szczegóły. Firma oferuje również wykonanie kotylionów na zamówienie. W tym celu wystarczy się skontaktować z nią mailowo.

Jeśli oczekujesz dziecka lub jesteś osobą, która jest odpowiedzialna za organizację baby shower, zapraszamy serdecznie do naszego sklepu internetowego. Wyjątkowy klimat tej uroczystości zapewnią dostępne w naszej ofercie wyjątkowe kotyliony dla przyszłej mamy. Jeśli masz własny pomysł na spersonalizowany kotylion napisz do nas – zrealizujemy Twój projekt.

Udostępnij ten post