Rozeta z przypinką – pomysł na kotylion według własnego projektu

Rozety, czyli okrągłe kotyliony, wykonane z jednokolorowej taśmy rypsowej, stanowią doskonałą bazę pod przypinkę.  Dzięki temu w prosty sposób możemy stworzyć kotylion według własnego pomysłu. Wystarczy tylko zaprojektować okrągły znaczek – button, o średnicy 56mm, 44mm lub 25mm i wybrać kolor taśmy rypsowej z której wykonana zostanie rozeta. W ofercie naszego sklepu pojawiło się już kilka gotowych propozycji. Najnowsze wzory to kotyliony narodowe: Rozeta Godło Polski na białym tle oraz Rozeta biały Orzeł na czerwonym tle.

Jednokolorowe rozety wykonujemy z taśmy rypsowej o szerokości 25mm lub 38mm. Gotowe rozety mają średnicę 50mm lub 75mm. Wybieramy wysokiej jakości taśmę rypsową, dostępną w szerokiej gamie kolorystycznej, świetnie nadającą się do tworzenia tego typu produktów. Ilość kolorów jest bardzo duża, dzięki czemu, każdy może znaleźć odcień idealny dla siebie, pasujący do danej okazji.

Rozety z przypinką są doskonałą propozycją na kotylion weselny, karnawałowy, sylwestrowy, czy studniówkowy – bogaty wzornik kolorów daje bardzo szerokie możliwości wyboru. To również doskonała propozycja dla kotyliona na wieczór panieński lub kawalerski, gdzie doskonale sprawdzą się rozety w żywych, neonowych kolorach. W swojej ofercie posiadamy gotową propozycję na baby shower – rozetę „będę mamą” w kolorze pudrowego różu lub błękitnym. Żółta rozeta z kolei idealnie sprawdzi się jako baza do stworzenia kotyliona na dożynki.

Udostępnij ten post