Szarfy i opaski często kupowane

Poszczególne uroczystości i wydarzenia wymagają od uczestników dobrania odpowiedniego, eleganckiego ubioru. Niekiedy, zgodnie z tradycjami, bądź ustalonymi odgórnie wytycznymi, nie wystarczy przywdziać jedynie ładnie skrojonego garnituru czy schludnej sukienki, a strój uzupełnić należy o szarfy lub też opaski. Mogą też one podkreślać wagę uroczystości, bądź reprezentować określone uczucia np. patriotyzm lub żałobę. Sklep ASPOL oferuje szeroki wybór szarf i opasek na każdą okazję. 

Szarfy – kiedy ich potrzebujemy?

Najczęściej, przewieszane przez ramię szarfy, odpowiednio dopasowane barwą do okazji, znajdują swoje zastosowanie przy uzupełnianiu ubioru członków pocztów sztandarowych. Sztandary powinny być traktowane z należnym im szacunkiem, więc także uniformy osób w asyście powinny tenże respekt wyrażać. Swoje reprezentacje sztandarowe posiadają instytucje takie jak szkoły, miasta, oddziały wojskowe itd. W sklepie okolicznosciowe.com.pl znaleźć możemy okolicznościowe szarfy, w wielu różnych barwach, na różne okazje.

Często wybierany zestaw to biało-czerwona szarfa obszyta złotymi frędzlami, wykonana z wysokiej jakości taśmy rypsowej oraz śnieżnobiałe, bawełniane rękawiczki, dostępne w różnych rozmiarach. Jest to idealny wybór dla pocztów sztandarowych, wymagających elementów ubioru w narodowych barwach.

Inne produkty z tej kategorii to szarfy w biało-niebieskich, maryjnych barwach. Te także wykonane są z dwustronnej taśmy rypsowej i dostać można je w zestawie z białymi rękawiczkami. Szarfy w tych barwach znajdą zastosowanie podczas uroczystości kościelnych, bądź pielgrzymek. W ofercie okolicznosciowe.com.pl znaleźć można też szarfy czarno-zielone, przeznaczone dla pocztu górniczego, bądź mniejsze, szyte z myślą o najmłodszych, np. przedszkolakach. Wybór szarf jest więc szeroki i każdy znajdzie to, czego akurat potrzebuje.

Okolicznościowe opaski na ramię

Elegancki strój, który uświetnia uroczystość, dopełnić mogą nie tylko barwne szarfy, ale i odpowiednio dobrane opaski na ramię, które również znajdują się w ofercie sklepu okolicznosciowe.com.pl. Wykonane są z tego samego materiału co szarfy, a więc dwustronnej taśmy rypsowej, zapewniającej długie utrzymywanie się koloru i odporność na działanie słońca. W ofercie sklepu znaleźć można oczywiście szeroki wybór kolorystyczny.

Najpopularniejsze barwy zamawianych opasek to oczywiście polskie barwy narodowe – biały i czerwony. Takie opaski świetnie sprawdzą się jako dodatek podczas uroczystości patriotycznych, obchodów świąt państwowych, marszów i innych tego typu wydarzeń. W ofercie znaleźć można też opaski z symbolem Polski Walczącej, który jednoznacznie łączy ten wzór z obchodami związanymi z Powstaniem Warszawskim. Nadruki na opaskach wykonywane są trwałą metodą druku sublimacyjnego.

W katalogu sklepu okolicznosciowe.com.pl odnaleźć można też opaski czarne – nadadzą się na uroczystości żałobne, a także w barwach maryjnych (biało-niebieskie)papieskich (żółto-białe) oraz wielu innych, jak pomarańczowyżółty i różowy.

Udostępnij ten post