Praktyczne opaski do biegania

Praktyczne opaski do biegania przygotowane z wysokiej jakości elastycznych materiałów świetnie sprawdzają się w trakcie uprawiania sportów. W procesie produkcji stawiamy na staranność wykonania, która sprosta wymaganiom osób uprawiających sporty.

Opaski z jakościowych materiałów przydatne w trakcie biegów okolicznościowych

Dostępne w asortymencie 2 modele opasek patriotycznych, mogą posłużyć nam w trakcie biegów czy maratonów organizowanych podczas dorocznych imprez okolicznościowych. Tego typu elementy wchodzą zwykle w skład pakietu startowego dla uczestników biegu, biorących udział w rywalizacji. Opaski w barwach polskiej flagi wykonane zostały z dwukolorowej taśmy elastycznej, robionej dla nas na zamówienie albo z taśmy rypsowej ciętej na gorąco z wszytymi gumkami. W odpowiedni sposób dopasowują się do kształtu naszego ramienia, pozostając w jednym miejscu, nawet w przypadku wykonywania dynamicznych i gwałtownych ruchów.

W naszej ofercie pojawiła się również opaska w barwach Ukrainy, która idealnie sprawdza się jako symbol solidarności z Ukrainą podczas takiego biegu.

Biało-czerwona elastyczna opaska na ramię

Nowoczesna opaska o szerokości 95 mm i obwodzie wynoszącym około 25 cm została wykonana z kawałka taśmy elastycznej, która bez względu na panujące warunki atmosferyczne nie odbarwia się, zachowując oryginalny wygląd przez długi czas od momentu zakupu. Brak przeszyć pomiędzy dwoma kolorami odpowiada za właściwą estetykę opaski, która elegancko prezentuje się na naszym ramieniu.

Opaska biało-czerwona na ramię na gumce

Patriotyczna opaska na ramię w polskich barwach narodowych świetnie sprawdza się podczas długodystansowych biegów, wygodnie przylegając do skóry dzięki dwóm uniwersalnym gumkom o sporej rozciągliwości. Opaska, której brzegi zostały w odpowiedni sposób zabezpieczone przed strzępieniem, sprawdza się niezawodnie w różnych okolicznościach.

Opaska niebiesko-żółta na ramię na gumce

Wykonana przez polską firmę opaska z taśmy rypsowej z dwoma elastycznymi gumkami daje nam możliwość rozciągania produktu i dopasowania go do ramienia. Długość dwukolorowego pasa wynosi około 20 cm z kolei całkowity obwód opaski bez rozciągania będzie wynosił około 27 cm. Dzięki specjalnej technice cięcia taśmy dwustronnej na gorąco, brzegi opaski zostają odpowiednio zabezpieczone przed strzępieniem, służąc nam niezawodnie przez długi czas od momentu zakupu.

Opaski do biegania dostępne w ofercie są w uniwersalnych rozmiarach. Istnieje także możliwość uszycia tego typu opaski na specjalne zamówienie klienta, w zależności od indywidualnych potrzeb. W tym celu skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, pisząc pod wskazany u dołu strony adres.

Udostępnij ten post