Flagi – hurtowe zamówienia na ważne okazje

Flaga Polski to ważny symbol państwowy, który często jest wykorzystywany podczas obchodów różnych ważnych uroczystości. Z punktu widzenia organizatorów ważnych wydarzeń ciekawą opcję stanowi możliwość hurtowego zakupu flag Polski,  Unii Europejskiej, Niemiec, Wielkiej Brytanii  czy USA. W jakich sytuacjach hurtowy zakup flag będzie bardzo opłacalną opcją? Kiedy warto postawić na flagi państwowe w hurtowych ilościach?

Rocznice i wydarzenia historyczne

Ważne rocznice historyczne oraz obchody „okrągłych” świąt związanych z historią miasta czy gminy to tylko jeden z wielu rodzajów wydarzeń, na jakie mogą zostać wykorzystane flagi państwowe. Dzień 2 maja to w Polsce Święto Flagi, ale zgodnie z tradycją w polskich oknach i na balkonach domów oraz mieszkań flagi państwowe pojawiają się również przy okazji 11 listopada i 3 maja. Często flagom państwowym towarzyszą również flagi Maryjne oraz flaga papieska. Przy okazji tych rocznic w wielu gminach organizowane są uroczyste obchody – np. przemarsze z udziałem orkiestry dętej czy druhów strażaków. Aby uświetnić takie dni w gminie lub mieście warto nieco zainwestować i zakupić dużą ilość flag. Trasa przemarszu uroczystego pochodu będzie świetnie się prezentować na zdjęciach jeżeli zostanie odpowiednio udekorowana flagami. Flagi państwowe można również wykorzystać w budynkach reprezentacyjnych dla gminy – np. przy świetlicach wiejskich, bibliotekach, ośrodkach kultury czy szkołach.

Pomniki oraz ważne miejsca w mieście i gminie

Na terenie Polski jest wiele różnych miejsc upamiętniających walki toczone podczas różnych powstań narodowych, wojen i przy okazji innych walk – np. w czasie po II wojnie światowej. Doskonałym pomysłem na upamiętnienie i podkreślenie takich miejsc będzie zakup flag państwowych i udekorowanie nimi mogił powstańczych czy pamiątkowych pomników. Dzięki flagom miejsca historyczne dla gminy i miasta staną się bardziej widoczne dla przejeżdżających. Udekorowane flagami miejsca pamiątkowe dla danej miejscowości mogą zostać sfotografowane i przedstawione na stronie internetowej czy w lokalnej prasie.

Edukacja dzieci i młodzieży

Szkoły to idealne miejsca do wykorzystania flag państwowych – zarówno polskich, jak i innych krajów. W sali przeznaczonej do nauki języka angielskiego powinna znaleźć się flaga Wielkiej Brytanii oraz USA, a w sali do niemieckiego naturalnym będzie umieszczenie flagi Niemiec. Większa ilość flag państwowych przyda się z pewnością podczas dni otwartych dla przyszłych gimnazjalistów czy licealistów, ponieważ poszczególne klasy językowe mogą zostać w ten sposób dodatkowo udekorowane. Dekoracje z flagami sprawdzą się również w przypadku np. Dni Hiszpańskich czy Dni Angielskich, podczas których uczniowie poznają tradycje i kulturę obcych państw.

Hurtowy zakup flag w sklepie ASPOL

Sklep internetowy ASPOL oferuje w kategorii https://okolicznosciowe.com.pl/kategoria-produktu/flagi/ flagi państwowe polskie, Unii Europejskiej, Niemiec, Wielkiej Brytanii i USA, a także flagi kościelne, które mogą być wykorzystywane podczas różnych uroczystości. Możliwy jest hurtowy zakup flag, a paczki na życzenie klienta mogą zostać wysłane za granicę. Dzięki ASPOL bez wychodzenia z domu można zrobić zakupy – za pośrednictwem strony internetowej lub poprzez e-mail.

Udostępnij ten post