Flagi i symbole narodowe najczęściej kupowane

Manifestowanie swojego patriotyzmu poprzez udział w pochodach, wywieszanie flag i używanie wszelkiego rodzaju symboli narodowych to częste postępowanie. Nie zawsze jednak wiadomo, jakie symbole i gadżety narodowe wybrać. Postaram się przybliżyć najczęściej wybierane i kupowane flagi oraz symbole narodowe.

Flagi — najczęściej wybierany symbol

Flaga narodowa w kolorze biało- czerwonym to najczęściej wybierany przedmiot w sklepach z takim asortymentem. Flagi w różnych rozmiarach, osadzonych na różnej długości drzewcach oraz wykonane ze szlachetnego materiału jakim jest atłas cieszą się dużym zainteresowaniem naszych klientów. Ciekawostka. Bandera to nazwa flagi z nadrukiem orła białego która prezentuje się nie mniej majestatycznie niż flaga biało-czerwona. Dla podkreślenia wagi godła i barw narodowych jest równie chętnie kupowana.

Szeroki wybór flag: https://okolicznosciowe.com.pl/kategoria-produktu/flagi/

Chorągiewki

Alternatywą dla dużych flag na drzewcach mogą być małe chorągiewki na lekkich plastikowych patyczkach, odznaczające się nadrukami, które podkreślają charakter uroczystości. Lekkie wykonane z papieru kredowego świetnie nadają się dla naszych milusińskich  Również na wysokiej klasie papieru kredowego drukujemy godło polski, które świetnie wkomponuje się na ścianę każdego budynku użyteczności publicznej jak i na ścianę w domu.

Chorągiewki, które mogą zainteresować: https://okolicznosciowe.com.pl/kategoria-produktu/choragiewki/

Szarfy, opaski i wstęgi

Żadna uroczystość państwowa nie może obyć się bez dwukolorowych szarf czy wstęg. Akcesoriów tych używamy do podkreślenia jakiegoś ważnego wydarzenia z udziałem oficjeli państwowych. Szarfy bogato obszyte złotymi frędzlami nadadzą powagi i szczególnego charakteru każdemu pocztowi sztandarowemu  na paradzie wojskowej czy na święcie dla przedszkolaków. Wstęgi o różnych szerokościach w barwach narodowych wykorzystujemy do zapinek medali, odznaczeń, krzyży czy udekorowania pucharów lub nagród. Dla uhonorowania żołnierzy walczących zakładamy na ramię opaskę w narodowych barwach, a dla szczególnego podkreślenia pamięci ludzi walczących w Powstaniu Warszawskim można zaopatrzyć się w opaskę ze znakiem Polski Walczącej. Znak ten również był wykorzystywany przez strajkujących robotników w latach 80.

Oferta szarf, opasek, wstęg: https://okolicznosciowe.com.pl/kategoria-produktu/szarfy-i-opaski/

Kokardy i kotyliony

Kokardka to mała wstążka w barwach biało-czerwonych przypięta po lewej stronie na sercu. Wykonana bardzo starannie z wysokiej jakości materiału. Kokarda narodowa w barwach biało-czerwonych jest okrągła. Dlatego bardzo często jest mylona z kotylionem. Kotylion to wzorowany na wyglądzie medalu znaczek w kolorach narodowych z wiszącymi wstążeczkami. Wszystkie te produkty są chętnie używane i kupowane dla podkreślenia naszej tożsamości.

Kotyliony i kokardy: https://okolicznosciowe.com.pl/kategoria-produktu/kotyliony-i-kokardy/

Przypinki i gadżety Polskie

Do najczęściej kupowanych i wybieranych akcesoriów narodowych możemy jeszcze zaliczyć różnego rodzaju przypinki, balony, wiatraki, kubki, daszki przeciwsłoneczne, czapki, szalki. Wszystkie one charakteryzują się pięknymi biało- czerwonymi barwami, i okazują nasz szacunek dla symboli i barw narodowych. Gadżety Polskie z naszej oferty: https://okolicznosciowe.com.pl/kategoria-produktu/gadzety-polskie/

Udostępnij ten post