Kotyliony z flagą Ukrainy, Włoch, Hiszpanii

W naszym sklepie można znaleźć najróżniejsze produkty narodowe. Dostępne są zarówno chorągiewki papierowe, kotyliony, jak i mini kotyliony, flagi oraz przypinki. Wszystkie symbole produkowane są w Polsce, a nabyć je można w Sosnowcu lub z dostawą pod wskazany adres.

Kotyliony z flagą Ukrainy

W sklepie dostępne są najwyższej jakości kotyliony z flagą Ukrainy. Mogą one posłużyć jako podkreślenie rangi wydarzenia np. w dniu świąt narodowych. Dla obywateli Ukrainy najważniejszy jest Dzień Niepodległości. Obchodzi się go 24 sierpnia, na pamiątkę dnia, w którym uchwalono Deklarację Niepodległości Ukrainy. W 1982 roku rząd Ukrainy uchwalił uchwałę dotyczącą Dnia Niepodległości Ukrainy.

Kolejną okazją do świętowania jest Dzień Jedności Ukrainy, który obchodzi się 22 stycznia na pamiątkę zjednoczenia URL i ZURL, co miało miejsce w 1919 roku. Święto ogłosił prezydent Ukrainy Łeonid Kuczma.

Symbole narodowe z pewnością przydadzą się także w Dzień Zwycięstwa. Jest to święto, które 9 maja obchodzi się we wszystkich krajach bloku wschodniego. Upamiętnia ono dzień zakończenia II wojny światowej. Na Ukrainie od 2015 roku święto to jest obchodzone pod nazwą: Dzień Zwycięstwa nad Nazizmem i II Wojnie Światowej.

Kotyliony narodowe z flagą Ukrainy przydadzą się także w Dzień Konstytucji Ukrainy, Dzień Flagi Narodowej oraz w Dzień Sił Zbrojnych Ukrainy.

Kotyliony z flagą Włoch

W sklepie internetowym ASPOL można także zakupić kotyliony z flagą Włoch. Świetnie sprawdzą się one w trakcie świąt narodowych jak np. Dzień Wyzwolenia, Święto Pracy i Święto Republiki, które ma miejsce 25 kwietnia. Tego dnia we Włoszech organizuje się różne uroczystości, parady, koncerty, a także wiece. Jest to bardzo ważny dzień dla wszystkich Włochów.

Warto także wspomnieć o święcie Pracy, które jest obchodzone 1 maja oraz święcie Republiki, które ma miejsce 2 czerwca. W tym dniu w Rzymie odbywa się tradycyjna parada wojskowa, która wyrusza pod Pomnikiem Nieznanego Żołnierza i udaje się w kierunku Piazza Venezia.

Kotyliony z flagą Hiszpanii

W Hiszpanii najważniejsze jest Święto Narodowe, które przypada 12 października. Jest to dzień upamiętniający odkrycie Ameryki i święto patronki kraju. Obchodzi się go, organizując wszelkie parady, w których biorą udział najważniejsze osoby w kraju. Mają miejsce także parady lotnicze i inne atrakcje.

Warto także wspomnieć o święcie św. Jakuba, który jest patronem Hiszpanii. W ten dzień tysiące pielgrzymów z całego kraju gromadzi się w Santiago de Compostela. Jest to bardzo ważny dzień dla wszystkich obywateli Hiszpanii. Podkreślenie rangi obchodów tych wydarzeń poprzez przypięcie kotyliona w barwach narodowych np. do klapy marynarki to bez wątpienia warte rozważenia działanie.

Udostępnij ten post