Przecenione produkty upamiętniające 100-lecie odzyskania Niepodległości

Jak z pewnością każdy wie Polska odzyskała niepodległość 11 listopada 1918 roku. Wydarzenie to było poprzedzone ciągiem znaczących zdarzeń, które na stałe wpisały się w historię naszego kraju. 11 listopada 2018 roku odbyły się huczne odchody 100- lecia odzyskania Niepodległości. Z tej okazji na rynek został wypuszczony szereg najróżniejszych produktów, które miały na celu upamiętnianie tego ważnego wydarzenia z 2018 roku. Dzisiaj po dwóch latach, w sklepie: https://okolicznosciowe.com.pl/kategoria-produktu/100-lecie-niepodleglosci/page/2/, dostępnych jest wiele znacznie przecenionych produktów pamiątkowych.

Jakie produkty oferuje sklep?

Jak wspomniano wcześniej, w sklepie dostępne są różne produkty upamiętniające obchody 100-lecia odzyskania Niepodległości, w atrakcyjnych, niższych cenach. Ciekawą propozycją są kubki udekorowane konturem Polski wypełnionym biało – czerwonymi barwami z napisem “100 – lecie Niepodległości”. Jest to ciekawy gadżet.

Kolejną propozycją są kotyliony z czerwoną lub białą przypinką z napisem “Polska niepodległa 1918 – 2018”. Można doczepić je do ubrania lub innych elementów. Z kolei np. do doniczek z kwiatami można wbić chorągiewki papierowe, które z jednej strony mają barwy flagi, a z drugiej są czerwone z białym napisem: “Polska niepodległa 1918 – 2018” lub białe z czerwonym napisem. Sklep oferuje też inne chorągiewki, które są koloru białego, a po obu stronach mają nadrukowane kontury Polski wypełnione biało – czerwonymi kolorami.

Inne gadżety

Kolejnym gadżetem upamiętniającym 100 – lecie odzyskania Niepodległości, są przypinki w kolorze białym lub czerwonym z napisem “Polska niepodległa 1918 – 2018” lub przypinki z motywem konturów Polski. Warto zaznaczyć, że są one dostępne w rożnych wymiarach.

Ciekawą możliwością jest też mini kotylion z czerwoną lub białą przypinką. Warto też zwrócić uwagę na biały kubek z czerwonym napisem nawiązującym do odzyskania niepodległości.

Dla kogo przeznaczone są produkty?

Produkty dostępne w sklepie są przeznaczone dla miłośników gadżetów i kolekcjonerów, którzy są patriotami i leży im na sercu miłość do Ojczyzny. Kubki, kotyliony, zawieszki, chorągiewki, upamiętniają jeden z najważniejszych momentów w historii naszego kraju. Warto zdecydować się na ich zakup. Wszystkie produkty dostępne w ofercie zostały zaprojektowane z okazji obchodów Stulecia Niepodległości, jednak są idealne także na inne okoliczności jak np. kolejne rocznice niepodległościowe. Zbliża się 11 listopada, to najlepszy czas na wyposażenie się w tego typu produkty.

Udostępnij ten post