Flagi i kotyliony hurtem

Powiewające flagi, kotyliony przypięte do dumnie wypiętej piersi i inne gadżety to nieodłączny element każdej uroczystości państwowej. Podkreślają doniosłość wydarzenia i są wyrazem patriotyzmu lub przywiązania do danej organizacji, lub instytucji. Organizatorzy ceremonii powinni zadbać o dostępność flag, kotylionów, przypinek, chorągiewek i innych gadżetów dla uczestników oraz gości, by urozmaicić oprawę wydarzenia i nacieszyć oczy symbolicznymi barwami. Wymaga to wcześniejszego zakupu hurtowego odpowiedniej ilości ozdób. Obecnie najprzystępniejszym i najtańszym sposobem na kupno potrzebnych zasobów jest zamówienie ich przez internet z naszej oferty.

Flagi

Na każdej uroczystości państwowej i miejskiej muszą pojawić się barwy narodowe danego kraju. W Polsce jest to szczególnie ważne, ze względu na wysokie przywiązanie do tradycyjnych wartości, patriotyzmu i trudnej historii naszego kraju. Flagi powinny zostać wykonane z wysokiej jakości materiału, który nie będzie się pruł i będzie wodoodporny, np. z poliestru lub atłasu. Ponadto muszą mieć porządne obszycie i tunel na drzewiec, z którego nie może się zsuwać. Należy zwrócić uwagę na stosunek długości wymiarów flagi i jej barwy, tak by zgadzały się z opisem zawartym w prawodawstwie danego kraju. Drzewce są najczęściej wykonane z drewna sosnowego i powinny mieć zaokrąglone końce oraz być gładkie. Przykładową ofertę takich flag do zakupu hurtowego znajdziemy tu.

Kotyliony

Kotyliony to rodzaj przypinek do koszul, marynarek, żakietów czy mundurów. Mogą składać się z okrągłej przypinki na pomarszczonej wstążce oraz dwóch wstęg dolnych, tzw. ogonków. Barwy oraz obrazek na przypince oddają symbole narodowe, religijne, związkowe lub okolicznościowe. Kotyliony to świetny sposób na ozdobienie eleganckiego stroju i wyrażenie swojego przywiązania do barw narodowych lub barw danej organizacji. Oprócz standardowych, dużych modeli kotylionów istnieją także mniejsze odpowiedniki – przepasane wstążki z przypinką tematyczną, kokardki lub rozety. Dobrej jakości kotyliony i kokardki nie powinny się rozlatywać, barwy powinny być czyste i zgodne z normami dotyczącymi barw narodowych, miejskich, regionalnych, związkowych lub religijnych. Przykładową ofertę takich kotylionów do zakupu hurtowego znajdziemy tu.

Inne gadżety

Warto rozważyć kupno także innych dekoracji, które będą stanowić miły element aranżacji miejsca uroczystości. Dla pocztów sztandarowych organizatorzy wydarzenia muszą zadbać o niezbędne wyposażenie, takie jak szafy i opaski na ramię w odpowiednich barwach i białe rękawiczki. Rozdanie okolicznościowych przypinek-buttonów pozytywnie zaskoczy gości i wzmocni ducha uroczystości. Taśmy i wstęgi w stosownych barwach zdobiące krzesła, kolumny, scenę czy ściany przykują wzrok i będą się idealnie komponować z innymi elementami dekoracji, np. z flagami czy z kotylionami.

Udostępnij ten post