Nowe flagi i uchwyt do flagi w ofercie

Wszelkiego rodzaju uroczystości państwowe wymagają odpowiedniego uczczenia. Wywiesza się wtedy państwowe flagi przy urzędach, szkołach lub innych instytucjach użyteczności publicznej. Nie jest to jednak przywilej należący wyłącznie do państwowych jednostek. Każdy, kto utożsamia się z Ojczyzną, może zamanifestować swój patriotyzm poprzez wywieszenie flagi!

Nowe flagi państwowe

Oferujemy flagi państwowe wykonane z dobrej jakości, trwałego i odpornego na warunki atmosferyczne materiału. Jest to niezbędna relikwia dla każdego patrioty mającego świadomość narodową. Flagi wywieszamy zazwyczaj przed ważnymi dla naszego państwa uroczystościami, na przykład na Święto Niepodległości przypadające na 11. listopada. Sama flaga Polski ma swoje odrębne święto, które obchodzimy 2. maja, a więc trzy dni z rzędu (1. maja – Święto Pracy, 2. maja – Święto Flagi) i 3. maja – Święto Konstytucji 3. maja) wywieszamy przy swoim domu lub na balkonie biało-czerwoną flagę. Jest to piękny wyraz patriotyzmu i solidarności z rodakami oraz okazanie szacunku dla tych, którzy przysłużyli się do tego, że te święta w ogóle są obchodzone. Stanowi to hołd dla tych, którzy polegli, by walczyć o Ojczyznę.

Flagi nie tylko dla Polaków

W ofercie są również flagi innych państw, na przykład Włoch, Szwecji czy Niemiec. Wymieszanie kulturowe i możliwość przemieszczania się oraz dowolność wyboru miejsca zamieszkania na świecie sprawiły, że naszym pięknym kraju mamy zaszczyt obcować z obcokrajowcami, którzy osiedlili się w Polsce na stałe. Osoby pochodzące z innych krajów niż Polska również mogą zamanifestować swoją tożsamość narodową poprzez wywieszenie flagi swojej ojczyzny. Na przykład Niemiec mieszkający w Polsce wywiesi niemiecką flagę 3. października, bo to święto Zjednoczenia Niemiec – połączenia NRD z RFN w jedną całość. Dzięki ASPOL zarówno obcokrajowcy jak i Polacy mogą zaopatrzyć się we flagę i wyrazić w ten sposób miłość do swojej ojczyzny.

Najnowsze produkty włącznie z flagami znaleźć można w naszej ofercie tutaj: https://okolicznosciowe.com.pl/?orderby=date&paged=1&s=&post_type=product

Flagi nie tylko jako manifest patriotyzmu

W obecnych, wolnych czasach, gdy okupacja jest już dawno za nami, możemy wywiesić taką flagę na stałe. Nie musimy wystawiać jej na widok publiczny wyłącznie w święta. Zarówno nasi rodacy jak i przyjaciele z zagranicy używają symbolu państwowego, by na przykład wyrazić dumę lub solidarność podczas wydarzeń sportowych. Idealną okazją jest trwające właśnie Euro 2020! Praktyczną i wielce pomocną opcją jest też fakt wywieszania flagi określonego państwa za granicą. Na przykład, gdy zobaczymy flagę Polski w Anglii przy jakimś lokalu użytkowym to jest to dla nas jasna informacja, że trafimy tam na swoich rodaków, ludzi mówiących po polsku bądź przyjaznych naszemu narodowi. Z tego powodu również we wszystkich państwach na świecie powiewają flagi określonych krajów, tak jak to ma miejsce na przykład przy ambasadach.

Jak przymocować flagę, by była solidnie przytwierdzona?

Zakup samej flagi nie wystarczy, bowiem należy ją przymocować do elewacji w taki sposób, aby nie spadała. Warto zainwestować w odpowiedni uchwyt do flagi, który w sposób pewny i bezpieczny będzie w stanie zamocować flagę w dowolnym miejscu. Oferujemy uchwyty, dzięki którym flaga narodowa będzie z dumnie się prezentować. Ponadto uchwyty z oferty sklepu z flagami są solidne, mocne i wytrzymałe oraz cechuje je wysoka odporność na działanie czynników atmosferycznych. Nie jest im straszny silny wiatr ani działanie skrajnych temperatur.

Udostępnij ten post