opaski elastyczne neonowe

Grudniowy przegląd nowości w ofercie ASPOL

Za oknami powoli gości zimowy krajobraz. Chociaż pogoda nie rozpieszcza, można zadbać o nieco koloru wokół nas. Oto kilka sposobów na wykorzystanie grudniowych nowości podczas zabaw z dziećmi. Dodatkowo przekażemy wiele ciekawych wskazówek, odnoście naszych produktów, które mogą się przydać również dorosłym.

Kolorowe opaski przynależności

Pierwszą nowością, która zagościła w naszym sklepie, są kolorowe opaski. Dzięki nim grupowe zabawy stają się dużo prostsze. Opaski występują w 4 kolorach: różowy, żółty, pomarańczowy i zielony. Z ich pomocą w czasie około 2 minut można podzielić dzieci na grupy. Dzięki czemu gra w piłkę nożną czy w dwa ognie będzie możliwa. Kolorowe opaski w wyrazistym neonowym kolorze zachęcają dzieci do ich zakładania. Elastyczne opaski przydają się do podziału dzieci do poszczególnych opiekunów np. podczas wycieczki lub spaceru w terenie.

Opaski mogą być przydatne podczas rywalizacji sportowej lub prowadzenia gier terenowych dla dorosłych. Elastyczne opaski będą z powodzeniem przydatne w grach tj. paintball.

https://okolicznosciowe.com.pl/kategoria-produktu/szarfy-i-opaski/opaski-na-ramie/

Przypinki dla indywidualistów

W grudniowych nowościach wypuściliśmy kilka serii atrakcyjnych przypinek. Ich wykonanie oraz wzory pozwalają na demonstracje swoich poglądów w przestrzeni publicznej i nie tylko. Gustowne przypinki pełnią rolę ozdobnika plecaka, torby czy ubrania. Przypinki z nietuzinkowymi symbolami miast (Wrocław, Warszawa, Katowice, Łódź czy Zagłębia Dąbrowskiego) mają niepowtarzalną wartość kolekcjonerską.

https://okolicznosciowe.com.pl/kategoria-produktu/przypinki/

Promocja w zasięgu ręki

Przypinki to forma promocji np. obiektów turystycznych. Jako nieliczne gadżety reklamowe można produkować je seryjnie, dzięki czemu mogą być one powielane w wielu miejscach o charakterze kulturalnym, historycznym czy rozrywkowym. Ogólnodostępne gadżety reklamowe w postaci przypinek to dobra okazja do przyciągnięcia całych rodzin do prezentacji oferty danego regionu. Tego typu działania wykorzystuje się w namiotach imprez plenerowych. Działania te można wykorzystywać w promocji turystyki poza granicami naszego kraju.

Podkreśl swoje pochodzenie

Przypinki z symbolami flag np. Hiszpanii, Ukrainy czy Włoch mogą być pomocne podczas wystąpień publicznych. Gdy spotkał nas zaszczyt wypowiedzi publicznych o swoim kraju, regionie, z którego pochodzimy, warto podkreślić ten fakt elegancką przypinką w barwach narodowych. Takie działanie podkreśli nasze pochodzenie, a przemówieniu doda odrobinę prawdziwości i rzetelności wypowiedzi. Ponadto będzie zaproszeniem dla osób, które w rozmowie prywatnej pragną poznać więcej szczegółów na temat danego kraju. Przypinki są dobrym rozwiązaniem podczas wydarzeń nastawionych na komunikację wielokulturową.

Udostępnij ten post