KOTYLION POLSKA FLAGA

Listopadowy przegląd oferty ASPOL

Wielkimi krokami zbliża się Narodowe Święto Niepodległości. W Polsce obchodzone jest 11 listopada. To pamiątka odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku po 123 latach zaborów. Warto uczcić ten dzień wywieszając biało-czerwoną flagę. To jednak nie jedyny produkt dostępny w ofercie naszej firmy.

Symbole, o których warto pamiętać

Biało-czerwona flaga jest symbolem wszystkich Polaków od pokoleń. Oficjalnie barwy te zostały po raz pierwszy uznane przez Parlament już w 1831 roku, choć jako flaga państwowa wprowadzono je dopiero po I wojnie światowej w 1919 roku. Kolory flagi mają symbolizować krew przelaną przez jej obrońców i czystość ich intencji. Dla każdego Polaka powinny być to najważniejsze barwy. Listopad to jeden z tych miesięcy, kiedy szczególnie powinniśmy o nich pamiętać.

11 listopada obchodzimy Święto Niepodległości. To jeden z tych dni w roku, kiedy nie możemy zapomnieć o wywieszeniu biało-czerwonej flagi. W ofercie naszego sklepu znaleźć można niewielkie flagi o wymiarach 60 cm x 90 cm. Sprawdzą się one idealnie jako flaga wywieszona w oknie lub na balustradzie. W sprzedaży posiadamy również flagi w innych rozmiarach. Największe mają nawet 92 cm na 150 cm. Te idealnie sprawdzą się jako symbol naszego patriotyzmu wywieszony na urzędach czy masztach.

Dostępne są klasyczne biało-czerwone flagi i bandery z godłem państwowym umieszczonym w centralnej części. Każdy z nas powinien posiadać w domu flagę, którą należy wywiesić nie tylko w listopadzie. Święto flagi jest obchodzone w Polsce 2 maja. Flagę można wywiesić również przy innych świętach państwowych oraz ważnych rocznicach czy wydarzeniach bieżących.

Dostępne produkty znajdują się w tej kategorii: https://okolicznosciowe.com.pl/kategoria-produktu/flagi/

Pokaż swoje przywiązanie do barw narodowych

Podczas różnego rodzaju świąt państwowych biało-czerwone barwy możemy znaleźć również na kotylionach i przypinkach. W ofercie firmy Aspol znaleźć można różnego rodzaju kotyliony. Wszystkie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Część dodatkowo posiada przypinkę z flagą Polski. Kotylion można przypiąć do klapy marynarki lub żakietu. To doskonały sposób na wyrażenie swej miłości do ojczyzny podczas różnego rodzaju świąt i uroczystości państwowych.

Pełna oferta kotylionów dostępna jest tutaj: https://okolicznosciowe.com.pl/kategoria-produktu/kotyliony-i-kokardy/kotyliony-narodowe/

W ofercie znaleźć można małe kotyliony z przypinkami i większe kotyliony w biało-czerwonych barwach z przypinkami lub bez. Wybór zależy od naszych indywidualnych preferencji. Na święto odzyskania niepodległości warto zamówić również inne gadżety w biało-czerwonych kolorach, które pomogą uczcić nam to wyjątkowe wydarzenie.

Udostępnij ten post